Nowości


Nowy klip [2012-10-24]
Nasz najnowszy klip do utworu Ojcowskie Ostrzeżenie można już oglądać na YouTube!
Znajduje się on także w dziale Media.
Zapraszamy do obejrzenia!

Kręcenie klipu [2012-10-20]
Jako że polska złota jesień już za oknem, przydałoby się zażyć ostatnich promieni słońca w tym roku. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się dzisiaj na nakręcenie paru ujęć do naszego nowopowstającego klipu pod utwór "Ojcowskie Ostrzeżenie". Co prawda nie jest to nic oficjalnego, lecz tylko złożone fragmenty video z naszych prób. Klip zaprezentujemy w najbliższym czasie.

Nowa sala prób [2012-10-12]
Miło nam poinformować, że znaleźliśmy nową salę prób. Nowe miejsce dla ćwiczeń zespołu znajduje się w bardzo niezłej lokalizacji. Jest także bardzo pojemne, a więc zmieści się w nim więcej ludzi no i komfort "pracy" jest dużo, dużo lepszy. :)

Sala prób poszukiwana [2012-08-10]
W związku ze zmianą właściciela naszej dotychczasowej sali prób, poszukujemy nowego miejsca gdzie moglibyśmy ćwiczyć. Jeśli posiadasz jakąś nieużywaną salę, lub znasz kogoś kto taką posiada, i nie przeszkadza Ci głośna, rockowa muzyka dwa razy w tygodniu do godz. 22:00, skontaktuj się z nami. Zabrze i okolice.

Grania poszukiwane [2012-06-26]
Poszukujemy miejsc gdzie moglibyśmy zagrać w tegorocznym jesiennym sezonie barowym. Jeśli posiadasz bar/pub/restauracje/knajpkę i chciałbyś abyśmy u Ciebie zagrali, skontaktuj się z nami przez e-mail. Dużo wolnych terminów! :)

Impreza zamknięta [2012-03-22]
W dniu 23 Marca 2012 r. zagramy w Zabrzu na imprezie zamkniętej (niestety), dla dość osobliwej grupy osób. ;) Będzie się działo! Jeśli chcielibyście usłyszeć nas na żywo, na otwartym koncercie w jakimś konkretnym mieście - zostawcie nam wiadomość w Księdze Gości, lub wyślijcie do nas e-maila. Zobaczymy, co się da zrobić!

Strona Rusza! [2012-03-21]
Po długiej przerwie nasza nowa, odświeżona strona internetowa oficjalnie ruszyła! Od dzisiaj również, nasz adres www nosi teraz nazwę: www.grabersband.com .

Sesja zdjęciowa [2012-02-07]
Z przyjemnością zawiadamiamy, że zespół miał okazję odbyć dzisiaj sesję zdjęciową z fotografem Adamem Grabowskim której efektem jest nasza nowa paczka zdjęc przygotowana specjalnie na nadejscie naszej nowej odsłony strony www. Więcej zdjęć z tej sesji znajdziecie w galerii, do której gorąco zapraszamy.

Prace nad nową płytą [2012-01-15]
Grabers Band zaczyna nagrywanie nowego albumu. Po ciepłym przyjęciu przez Was naszej płyty demo z 2007 roku, chcielibyśmy kontynuować to, co już zaczęliśmy. Mamy w przygotowaniu parę kawałków, które mogliście mieć już szansę posłuchać na wcześniejszych naszych koncertach. Prace nad nową płytą już trwają i niedługo świat powinna ujrzeć kolejna płyta w wykonaniu GB!